592066-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Orosházi járás közvilágítás korszerűsítése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Orosházi járás közvilágítás korszerűsítése
Beschreibung: Orosházi járásban található települések közvilágítás korszerűsítése, eljárás 7 részben. 1. rész: Orosháza közvilágítás részleges felújítás; 2. rész: Békéssámson közvilágítás részleges felújítás; 3. rész: Csanádapáca közvilágítás részleges felújítás; 4. rész: Gádoros közvilágítás részleges felújítás; 5. rész: Nagyszénás közvilágítás részleges felújítás; 6. rész: Pusztaföldvár közvilágítás részleges felújítás; 7. rész: Tótkomlós közvilágítás részleges felújítás. A beszerzés vegyes beszerzésnek tekintendő, mely tartalmaz szolgáltatási és építési-szerelési munka jellegű elemeket is. A vonatkozó döntőbizottsági joggyakorlatra is tekintettel (pl. D.164/9/2026 határozat) ajánlatkérő szolgáltatás-megrendelésként kategorizálta a beszerzést.
Interne Kennung: EKR001335262026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Orosháza közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 145 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A munkavégzés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Békéssámson közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 163 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/2
Los: LOT-0003
Titel: Csanádapáca közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 168 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/3
Los: LOT-0004
Titel: Gádoros közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 179 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/4
Los: LOT-0005
Titel: Nagyszénás közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 161 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/5
Los: LOT-0006
Titel: Pusztaföldvár közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 178 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/6
Los: LOT-0007
Titel: Tótkomlós közvilágítás részleges felújítás
Beschreibung: 186 db közvilágítási lámpatest korszerűsítése. A világítótest rendelkezzen szerelési és karbantartási útmutatóval. A világítótest rendelkezzen gyártó által kiállított cégszerűen aláírt EU megfelelőségi nyilatkozattal. A világítótest rendelkezzen MVM elvi hozzájárulással. A hálózati engedélyes írásos hozzájárulása nélkül a világítótest nem szerelhető fel. A névleges tápfeszültségtartomány foglalja magába a 220-240V-os tartományt 50Hz hálózati frekvencia mellett. A kivitelezés megkezdéséről és a feszültségmentesítések várható időtartamáról az érintett lakosságot tájékoztatni, az intézményeket értesíteni kell. A kivitelezést a lehető legkisebb zöldkár okozásával kell elvégezni. Utak mellett végzett hálózatépítés időtartama alatt sebességkorlátozó táblákkal kell az érintett munkaterületen a közlekedést és munkavégzést biztosítani. A kivitelezési munkálatok során érintett hálózat alatt és / vagy felett meglévő gyengeáramú hálózat van. A gyengeáramú üzemeltetőket értesíteni kell. A lámpatestek bekötővezetékeire 3x2,5 CELPACK végelzárót kell helyezni. A szabadvezetéki hálózat minden áramkötését cserélni kell: a nullavezetőre 2x2,5+50/25-95 kombinált, a fázisvezetőre 2,5-4/25-95. Az új lámpatesteknél minden esetben NYY 3x2,5 mm2 fekete színű UV álló vezetéket kell alkalmazni. Fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának bemutatására szolgáló információk. A részletes feladatleírást és a kivitelezés teljes mennyiségét a Műszaki Dokumentáció tartalmazza. Amennyiben a Műszaki Dokumentáció meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra hivatkozik, az csak a szerződés tárgyának egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szerint lehetővé teszi az egyenértékű termékekkel történő ajánlattételt is. Ezért, ha bármely közbeszerzési dokumentumban meghatározott gyártmány, eredet került feltüntetésre, abban az esetben ott a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is értendő.
Interne Kennung: EKR001335262026/7