2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky diagnostik, obecné a ostatní chemie pro potřeby laboratoří v ÚHKT
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky diagnostik, obecné a ostatní chemie v ÚHKT. Zadavatel bude v rámci předmětného DNS například požadovat pomocné chemikálie a činidla, barvící činidla pro mikrobiologické barvení preparátů, chemikálie pro údržbu analyzátorů), chemie pro detekci mutací a přípravu NGS knihoven, dodávky chemikálií pro molekulární genetická vyšetření a další. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS a podrobná specifikace budou vždy konkrétně a podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel sděluje, že v některých případech bude požadována kompatibilita předmětu plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS s přístrojovým vybavením zadavatele či s již zavedenými analytickými, kultivačními a výrobními postupy, která bude blíže popsána v konkrétních případech Klasifikace předmětu veřejné zakázky je vymezena hlavními CPV kódy viz níže a dále kódy nižšího řádu (dílčí kategorie) spadajícími do uvedených CPV kategorií
Interne Kennung: VZ23197
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24965000 Enzyme, 33694000 Diagnostika, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24931250 Nährboden, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole, 33698200 Drüsen und ihre Extrakte, 33698300 Peptische Substanzen, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 24957000 Chemische Additive, 33696500 Laborreagenzien, 33141520 Plasmaderivate, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33692000 Arzneimittellösungen, 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR), 24200000 Farbstoffe und Pigmente, 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva č. 30/2024
Beschreibung: Dodávky soupravy 345-B, G-6-PDH Quantitative kit – 50 Assays pro kvantitativní stanovení aktivity enzymu G-6-PDH v erytrocytech; G6888, G-6-PDH Control – Normal; G5888, G-6-PDH Control – Deficient
Interne Kennung: VZ23197-30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika