592104-2026 - Wettbewerb
Polen – Glatteisbeseitigung – RDW w Białej Podlaskiej: Usługi zimowego utrzymania dróg dla pieszych i rowerów położonych wzdłuż dróg wojewódzkich tj. odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRDW w Białej Podlaskiej: Usługi zimowego utrzymania dróg dla pieszych i rowerów położonych wzdłuż dróg wojewódzkich tj. odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg dla pieszych i rowerów dojść do przejść dla pieszych, peronów przystankowych oraz azylów na jezdni położonych wzdłuż dróg wojewódzkich tj. odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej w sezonach 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. Przez pojęcie drogi dla pieszych i rowerów należy rozumieć również przejścia dla pieszych wraz z dojściami, przejazdy dla rowerów, wysepek dzielących i azyli dla pieszych oraz dojść do przystanków komunikacji publicznej. Zamówienie obejmuje: Zadanie nr 1 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Żelechowskiej, Świderskiej, Międzyrzeckiej w Łukowie oraz w m. Karwacz Zadanie nr 2 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Zahajkowskiej, Jelnickiej, Narutowicza, Partyzantów, Radzyńskiej i Lubelskiej w Międzyrzecu Podlaskim Zadanie nr 3 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Piłsudskiego i ul. Sikorskiego w Stoczku Łukowskim oraz w m. Zgórznica Zadanie nr 4 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych w m. Dubica
Interne KennungR1.ST.372.15.2026.ks
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensProcedura przyśpieszona w związku z opublikowanym wstępnym ogłoszeniem informacyjnym. Numer publikacji ogłoszenia: 100226-2026 Numer wydania Dz. U. S: 29/2026 Data publikacji: 11/02/2026.
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Żelechowskiej, Świderskiej, Międzyrzeckiej w Łukowie oraz w m. Karwacz.
BeschreibungZadanie nr 1 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Zahajkowskiej, Jelnickiej, Narutowicza, Partyzantów, Radzyńskiej i Lubelskiej w Międzyrzecu Podlaskim.
BeschreibungZadanie nr 2 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych przy ul. Piłsudskiego i ul. Sikorskiego w Stoczku Łukowskim oraz w m. Zgórznica.
BeschreibungZadanie nr 3 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Odśnieżanie i posypywanie piaskiem dróg dla pieszych i rowerów położonych w m. Dubica.
BeschreibungZadanie nr 4 Planowana ilość wykonywania usługi w każdym sezonie: Odśnieżanie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów z posypywaniem piaskiem przy występowaniu śliskości - 20 Zwalczanie śliskości na drogach dla pieszych i drogach dla rowerów - 10