See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Haminan seurakunnan elintarvike-, valmistuotteiden ja pientarvikkeiden hankinnoista vuosille 2026–2030
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Haminan seurakunnan elintarvike- ja valmistuotteiden hankinnat vuosille 2026–2030. Hankinnat toteutetaan pääsääntöisesti kahteen (2) paikkaan. Tuotteiden toimituspaikat ovat ilmoitettu liitteessä ”Haminan seurakunnan hinnastoliite ja tarkennukset”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-042685-LOT-0001