See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch licencji na system zarządzania bezpieczeństwem klasy SIEM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie czasowych licencji na wdrożone w infrastrukturze KPRP oprogramowanie klasy Security Information and Event Management (SIEM) lub równoważne z modułem security w wersji on-premise, lub równoważne produkty wraz ze wsparciem technicznym producenta i prawem do korzystania z aktualnych wersji oprogramowania, aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa przez czas trwania licencji. Zamówienie dotyczy odnowienia (przedłużenia) istniejącej licencji dla już wdrożonego i funkcjonującego w infrastrukturze Zamawiającego systemu SIEM. 2. Zakres zamówienia – z wyszczególnieniem pozycji tworzących zamówienie, wymagania Zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz umowa – załącznik nr 6 do SWZ – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 146666-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BA.3/2026