2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” - umowa ramowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 11 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314. ust 1 pkt 1 uPzp. Na usługi zlecane w ramach umów ramowych na świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” (zlecenia wykonawcze) Zamawiający zamierza przeznaczyć łącznie kwotę 1 000 000 zł brutto. Powyższa kwota dotyczy łącznie umów zawartych po przeprowadzeniu niniejszego postępowania oraz umów zawartych z wykonawcami wybranymi w postępowaniu nr DZP.261.8.2026. (Dotyczy ogłoszenia nr 282445-2026 o zamówieniu DZP.261.8.2026)
Interne Kennung: DZP.261.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DZP.261.34.2026 - Świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie (...)” - umowa ramowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich, wspierających realizację projektu „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej” – umowa ramowa. Umowa realizowana będzie w ramach projektu predefiniowanego „Edukacja Obywatelska dla Zmiany – Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji obywatelskiej”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021–2028, w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, dla którego funkcję Operatora Programu pełni Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem projektu jest European Wergeland Centre (Norwegia). Zamawiający planuje zawrzeć umowy ramowe maksymalnie z 11 Wykonawcami, których oferty zostaną ocenione najwyżej na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale XIX SWZ spośród ofert niepodlegających odrzuceniu złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, a następnie udzielić zleceń wykonawczych na podstawie art. 314 ust 1 pkt 1 uPzp.