592191-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – „DOSTAWA NARZĘDZI DO ZABIEGÓW MEDYCZNYCH I CHIRURGICZNYCH DLA COPERNICUS PL SP. Z O.O.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„DOSTAWA NARZĘDZI DO ZABIEGÓW MEDYCZNYCH I CHIRURGICZNYCH DLA COPERNICUS PL SP. Z O.O.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi do zabiegów medycznych i chirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 44 części. 3. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: 33169000-2 Przyrządy chirurgiczne. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym oraz w zał. nr 5 do SWZ – Projekcie umowy. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, po-twierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równo-ważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interne KennungD10.251.64.F.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungD10.251.64.F.2026_1
LosLOT-0002
Interne KennungD10.251.64.F.2026_2
LosLOT-0003
Interne KennungD10.251.64.F.2026_3
LosLOT-0004
Interne KennungD10.251.64.F.2026_4
LosLOT-0005
Interne KennungD10.251.64.F.2026_5
LosLOT-0006
Interne KennungD10.251.64.F.2026_6
LosLOT-0007
Interne KennungD10.251.64.F.2026_7
LosLOT-0008
Interne KennungD10.251.64.F.2026_8
LosLOT-0009
Interne KennungD10.251.64.F.2026_9
LosLOT-0010
Interne KennungD10.251.64.F.2026_10
LosLOT-0011
Interne KennungD10.251.64.F.2026_11
LosLOT-0012
Interne KennungD10.251.64.F.2026_12
LosLOT-0013
Interne KennungD10.251.64.F.2026_13
LosLOT-0014
Interne KennungD10.251.64.F.2026_14
LosLOT-0015
Interne KennungD10.251.64.F.2026_15
LosLOT-0016
Interne KennungD10.251.64.F.2026_16
LosLOT-0017
Interne KennungD10.251.64.F.2026_17
LosLOT-0018
Interne KennungD10.251.64.F.2026_18
LosLOT-0019
Interne KennungD10.251.64.F.2026_19
LosLOT-0020
Interne KennungD10.251.64.F.2026_20
LosLOT-0021
Interne KennungD10.251.64.F.2026_21
LosLOT-0022
Interne KennungD10.251.64.F.2026_22
LosLOT-0023
Interne KennungD10.251.64.F.2026_23
LosLOT-0024
Interne KennungD10.251.64.F.2026_24
LosLOT-0025
Interne KennungD10.251.64.F.2026_25
LosLOT-0026
Interne KennungD10.251.64.F.2026_26
LosLOT-0027
Interne KennungD10.251.64.F.2026_27
LosLOT-0028
Interne KennungD10.251.64.F.2026_28
LosLOT-0029
Interne KennungD10.251.64.F.2026_29
LosLOT-0030
Interne KennungD10.251.64.F.2026_30
LosLOT-0031
Interne KennungD10.251.64.F.2026_31
LosLOT-0032
Interne KennungD10.251.64.F.2026_32
LosLOT-0033
Interne KennungD10.251.64.F.2026_33
LosLOT-0034
Interne KennungD10.251.64.F.2026_34
LosLOT-0035
Interne KennungD10.251.64.F.2026_35
LosLOT-0036
Interne KennungD10.251.64.F.2026_36
LosLOT-0037
Interne KennungD10.251.64.F.2026_37
LosLOT-0038
Interne KennungD10.251.64.F.2026_38
LosLOT-0039
Interne KennungD10.251.64.F.2026_39
LosLOT-0040
Interne KennungD10.251.64.F.2026_40
LosLOT-0041
Interne KennungD10.251.64.F.2026_41
LosLOT-0042
Interne KennungD10.251.64.F.2026_42
LosLOT-0043
Interne KennungD10.251.64.F.2026_43
LosLOT-0044
Interne KennungD10.251.64.F.2026_44