592198-2026 - Ergebnis
Polen – Flughafenbeleuchtung – DOSTAWA LAMP I PODZESPOŁÓW DO OŚWIETLENIA NAWIGACYJNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA LAMP I PODZESPOŁÓW DO OŚWIETLENIA NAWIGACYJNEGO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych (nieużywanych) lamp i podzespołów do oświetlenia nawigacyjnego na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. 2. Wymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Załączniku nr 1a – formularze cenowe oraz nr 4 do SWZ – „Projekt umowy”. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, zamówienie składa się z 5 zadań: Zadanie nr 1 – Lampy i podzespoły, Zadanie nr 2 – Lampy PAPI, Zadanie nr 3 – Znaki oświetleniowe, Zadanie nr 4 – Zasilacze stałoprądowe, Zadanie nr 5 – Transformatory do oświetlenia nawigacyjnego. 4. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. 5. Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących ZADAŃ NR 1 – 5 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta/typ/model oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu. Podane dane mają za zadanie umożliwić Zamawiającemu bezsporne zidentyfikowanie, w dostępnych mu źródłach, oferowany produkt. Brak możliwości identyfikacji konkretnego produktu na podstawie wskazanych informacji może wskazywać na niezgodność oferty z SWZ. Zamawiający zaleca podanie jak największej ilości informacji w celu wyeliminowania ryzyka podania parametrów wskazujących na dwa lub więcej produktów jednocześnie. Niewpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6. W przypadku rozbieżności między kolumną nr 2 Formularza Cenowego – Załącznik nr 1a, a ewentualnymi zmianami/wyjaśnieniami udzielonymi przez zamawiającego na etapie postępowania za wiążące uznaje się zapisy późniejszych wyjaśnień/zmian dokumentów zamówienia. 7. Zamawiający dopuszcza dostawę towaru wyłącznie fabrycznie nowego, nie noszącego śladów jakiegokolwiek wcześniejszego użytkowania, wolnego od wad fizycznych i prawnych. 8. Zamawiający wymaga, aby opakowania (lub towar w przypadku braku opakowania fabrycznego) dostarczonych produktów były oryginalne, nieuszkodzone, zapobiegające zawilgoceniu. 9. Wykonawca wraz z dostawą towaru jest zobowiązany przedstawić informację o okresie przydatności do użycia danego produktu, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania.
Vorherige Bekanntmachung337235-2026
Interne KennungZP 31/IV/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34997200 Flughafenbeleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungLampy i podzespoły
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungLampy PAPI
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungZasilacze stałoprądowe
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungTransformatory do oświetlania nawigacyjnego