2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona obiektów i mienia ZRiKD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona fizyczna: a) obiektów ZRiKD oraz mienia ruchomego w tych obiektach przed kradzieżą, włamaniem, dewastacją, aktami wandalizmu; b) zapleczy budów oraz ciężkiego sprzętu znajdującego się na ulicach Warszawy, będącego własnością ZRiKD; c) ochrona bezpieczeństwa, życia, zdrowia i nietykalności cielesnej osób przebywających na terenie obiektów ZRiKD, wykonywana zgodnie z przepisami regulującymi wykonywanie usług ochrony, z zachowaniem należytej staranności.
Vorherige Bekanntmachung: 592843-2024
Interne Kennung: DPZP/271/864/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001