2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst exploitatie hvac en sanitaire installaties
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat voornamelijk het onderhoud, de wachtdienst en de interventies en herstellingen onder totale waarborg met betrekking tot de: - collectieve cv-installaties - individuele cv-installaties - elektrische verwarmingsinstallaties - warmwaterbereiding - zonneboilers - ventilatiesystemen D - regenwaterpompen - sanitaire installaties - dompelpompen - fecaliënpompen - waterontharders Daarnaast omvat deze raamovereenkomst het projectmatig, per groep van woningen, vervangen van cv-ketels van 18 jaar en ouder. Deze vervangingen worden als aparte deelopdrachten binnen de raamovereenkomst uitgevoerd. Gedurende de uitvoering en waarborgperiode worden deze ketels (tijdelijk) uit het raamcontract onderhoud en herstellingen gehaald. Deze raamovereenkomst beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één dienstverlener. Alle voorwaarden worden in de raamovereenkomst bepaald. De installaties bevinden zich binnen het huurpatrimonium van Woonmaatschappij Providentia bv. Het huurpatrimonium omvat zowel appartementen als eengezinswoningen, verspreid over 14 gemeenten in de regio Halle-Vilvoorde midden De volgende gemeenten behoren tot het werkingsgebied van Providentia: - Affligem - Asse - Bever - Dilbeek - Lennik - Liedekerke - Merchtem - Opwijk - Pajottegem - Roosdaal - Ternat - Vilvoorde - Wemmel Een adressenlijst wordt samen met dit bestek gepubliceerd. Deze lijst omvat voor elke woning het adres, het pandtype, het bouwjaar en informatie over de aanwezige installaties. DE OPDRACHTGEVER overhandigt voor aanvang van de overeenkomst volgende gegevens van de huurder aan DE OPDRACHTNEMER (in kader van GDPR zal er een verwerkersovereenkomst worden afgesloten): - adres huurder - naam huurder - telefoonnummer(s) waarop huurder bereikbaar is - eventueel e- mailadres Wanneer de gegevens van de huurder wijzigen, zal DE OPDRACHTGEVER deze gegevens per mail toesturen. DE OPDRACHTNEMER overhandigt in samenwerking met DE OPDRACHTGEVER 1 maand voor aanvang van de overeenkomst zijn gegevens aan de huurders en communiceert, door middel van een brief, mail of folder, dat hij vanaf 1 januari 2026 om 00:00 verantwoordelijk is voor het onderhoud en de herstellingen. De brief, mail of folder wordt voorgelegd ter goedkeuring aan DE OPDRACHTGEVER. Gedurende het contract kunnen extra panden aan het contract toegevoegd worden of uit het contract gehaald worden (in voorkomend geval zonder enig recht op schadevergoeding in hoofde van de opdrachtnemer).
Interne Kennung: PPP0MQ-165/5068/RO-HVAC-SI-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RO-HVAC-SI-2026_1
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste