2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi pralnicze
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowa usługa pralnicza z następującym podziałem: • Grupa I Świadczenie kompleksowych usług pralniczych dla Centrum Onkologii – szpital • Grupa II Świadczenie usług w zakresie prania dezynfekcyjnego i sterylizacji wg obowiązujących zasad i norm GMP • Grupa III Świadczenie kompleksowych usług pralniczych dla Hotelu POZYTON stanowiąca jedną całość.
Interne Kennung: 473/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001