592239-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Grafik-Design – Vormgeving
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVormgeving
BeschreibungHet doel van deze niet-openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal zes (6) dienstverleners voor diverse vormgevingsdiensten, met een maximale looptijd van vier (4) jaar.
Interne Kennung11175
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0000
592239-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de diseño gráfico – Vormgeving
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloVormgeving
Identificador interno11175
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79822500 Servicios de diseño gráfico
5. Lote
LoteLOT-0000
592239-2026 - Resultaat
Nederland – Maken van grafische ontwerpen – Vormgeving
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vormgeving
Interne identificatiecode: 11175
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000