592240-2026 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – SVA/4620-503/2026 Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-503/2026 Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 275 m3 do jednostek wojskowych w miejscowościach: 1) JW. w m. Babki 5A, 61-160 Babki – 110 m3 2) JW w m. Kiekrz, ul. Rekreacyjna, 60-480 Poznań - 130 m3 3) JW. w m. Porażyn 63A, 64-330 Porażyn - 35 m3
Interne KennungSVA/4620-503/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelSVA/4620-503/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 275 m3 do jednostek wojskowych w miejscowościach: 1. JW. w m. Babki 5A, 61-160 Babki – 110 m3 2. JW w m. Kiekrz, ul. Rekreacyjna, 60-480 Poznań - 130 m3 3. JW. w m. Porażyn 63A, 64-330 Porażyn - 35 m3
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7). O skorzystaniu z uprawnienia, o którym mowa powyżej, Zamawiający poinformuje Dostawcę w formie pisemnej lub elektronicznej (za pośrednictwem poczty elektronicznej) na adres wskazany w umowie, z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem przed planowaną zmianą zakresu realizacji umowy. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Odbiorcy, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.