592250-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Hrana, piće i srodni proizvodi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hrana, piće i srodni proizvodi
Beschreibung: Predmet nabave je hrana, piće i ostali srodni proizvodi za jednogodišnje razdoblje. Zdravstvena ispravnost i kakvoća namirnica mora biti u skladu s važećim propisima o kvaliteti za predmetne robe odnosno u skladu sa Zakonom o hrani (NN 18/23), Zakonom o higijeni hrane i mikrobiološkim kriterijima za hranu (NN 83/22), Zakonom o informiranju potrošača o hrani (NN 56/13, 14/14, 56/16 i 32/19), Zakonom o predmetima opće uporabe (NN 39/13, 47/14, 114/18 i 53/22) odnosno Zakonom o materijalima i predmetima koji dolaze u neposredan dodir s hranom (NN 25/13, 41/14 i 114/18), te Zakonom o zaštiti potrošača (NN 19/22), te provedbenim propisima nacionalnog i EU zakonodavstva.
Interne Kennung: 010-2026-KUH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svježa teletina, svinjetina i junetina
Beschreibung: Svježa teletina, svinjetina i junetina
Interne Kennung: 010-2026-KUH-1
Los: LOT-0002
Titel: Piletina, puretina, pileće i pureće prerađevine
Beschreibung: Piletina, puretina, pileće i pureće prerađevine
Interne Kennung: 010-2026-KUH-2
Los: LOT-0003
Titel: Mesne prerađevine
Beschreibung: Mesne prerađevine
Interne Kennung: 010-2026-KUH-3
Los: LOT-0004
Titel: Jaja svježa konzumna
Beschreibung: Jaja svježa konzumna
Interne Kennung: 010-2026-KUH-4
Los: LOT-0005
Titel: Mlijeko i mliječni proizvodi
Beschreibung: Mlijeko i mliječni proizvodi
Interne Kennung: 010-2026-KUH-5
Los: LOT-0006
Titel: Krušni proizvodi
Beschreibung: Krušni proizvodi
Interne Kennung: 010-2026-KUH-6
Los: LOT-0007
Titel: Tjestenina
Beschreibung: Tjestenina
Interne Kennung: 010-2026-KUH-7
Los: LOT-0008
Titel: Riba smrznuta
Beschreibung: Riba smrznuta
Interne Kennung: 010-2026-KUH-8
Los: LOT-0009
Titel: Riba konzervirana u biljnom ulju
Beschreibung: Riba konzervirana u biljnom ulju
Interne Kennung: 010-2026-KUH-9
Los: LOT-0010
Titel: Razni prehrambeni proizvodi
Beschreibung: Razni prehrambeni proizvodi
Interne Kennung: 010-2026-KUH-10
Los: LOT-0011
Titel: Med
Beschreibung: Med
Interne Kennung: 010-2026-KUH-11
Los: LOT-0012
Titel: Bezalkoholna pića, voda i voćni sokovi
Beschreibung: Bezalkoholna pića, voda i voćni sokovi
Interne Kennung: 010-2026-KUH-12
Los: LOT-0013
Titel: Konzervirano povrće
Beschreibung: Konzervirano povrće
Interne Kennung: 010-2026-KUH-13
Los: LOT-0014
Titel: Smrznuto povrće i voće
Beschreibung: Smrznuto povrće i voće
Interne Kennung: 010-2026-KUH-14
Los: LOT-0015
Titel: Svježe povrće
Beschreibung: Svježe povrće
Interne Kennung: 010-2026-KUH-15
Los: LOT-0016
Titel: Svježe voće
Beschreibung: Svježe voće
Interne Kennung: 010-2026-KUH-16
Los: LOT-0017
Titel: Smrznuti proizvodi
Beschreibung: Smrznuti proizvodi
Interne Kennung: 010-2026-KUH-17
Los: LOT-0018
Titel: Ulje, margarin i majoneza
Beschreibung: Ulje, margarin i majoneza
Interne Kennung: 010-2026-KUH-18
Los: LOT-0019
Titel: Koncentrat juhe, dodaci jelima, džem, hrana za djecu
Beschreibung: Koncentrat juhe, dodaci jelima, džem, hrana za djecu
Interne Kennung: 010-2026-KUH-19
Los: LOT-0020
Titel: Vakumirano svježe povrće
Beschreibung: Vakumirano svježe povrće
Interne Kennung: 010-2026-KUH-20
Los: LOT-0021
Titel: Kava i čaj
Beschreibung: Kava i čaj
Interne Kennung: 010-2026-KUH-21