See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część I
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2 do SWZ
Interne Kennung: POR-ZP.3720.4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty farmaceutyczne - leki
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - leki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy płynów infuzyjnych
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy płynów infuzyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – TOCILIZUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – TOCILIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ETARNECEPT
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ETARNECEPT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego -CERTOLIZUMAB PEGOL
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego -CERTOLIZUMAB PEGOL. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ADALIMUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ADALIMUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RYTUKSYMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RYTUKSYMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – INFLIXIMAB 100mg
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – INFLIXIMAB 100mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GOLIMUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GOLIMUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – TOFACYTYNIB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – TOFACYTYNIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – BARICYTINIB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – BARICYTINIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – SEKUKINUMAB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – SEKUKINUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – UPADACITINIB
Beschreibung: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – UPADACITINIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ