See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KERAMICKÉ A ŽÁROVÉ NÁSTŘIKY
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek, zadávaných v rámci zavedeného DNS, bude zajištění opakujícího se nákupu aplikace keramického nástřiku, žárového nástřiku nebo současně obou, tj. keramického a žárového nástřiku, a to na kotelních zařízeních pro uhelné Elektrárny Prunéřov (EPR) a Elektrárny Tušimice (ETU). Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Interne Kennung: N006/24/V00027776
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni Dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Keramický nástřik
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek, zadávaných v rámci zavedeného DNS, bude zajištění opakujícího se nákupu aplikace keramického nástřiku, a to na kotelních zařízeních pro uhelné Elektrárny Prunéřov (EPR) a Elektrárny Tušimice (ETU). Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Interne Kennung: N006/24/V00027776/001
Los: LOT-0003
Titel: Keramický a žárový nástřik
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek, zadávaných v rámci zavedeného DNS, bude zajištění opakujícího se nákupu aplikace současně keramického a žárového nástřiku, a to na kotelních zařízeních pro uhelné Elektrárny Prunéřov (EPR) a Elektrárny Tušimice (ETU). Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Interne Kennung: N006/24/V00027776/003
Los: LOT-0002
Titel: Žárový nástřik
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek. zadávaných v rámci zavedeného DNS, bude zajištění opakujícího se nákupu aplikace žárového nástřiku, a to na kotelních zařízeních pro uhelné Elektrárny Prunéřov (EPR) a Elektrárny Tušimice (ETU). Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Interne Kennung: N006/24/V00027776/002