See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Chemikálie a spotrebný laboratórny materiál
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je nákup a dodanie rôznych druhov chemikálií a spotrebného laboratórne materiálu pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská UPJŠ. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jej presný rozsah a množstvo ako aj ostatné doplňujúce informácie týkajúce zmluvných podmienok a požiadaviek na plnenie predmetu zákazky budú uvedené v jednotlivých výzvach na predloženie ponúk v rámci zriadeného DNS. Dĺžka trvania zriadeného DNS - doba na ktorú sa zriaďuje DNS na zadávanie jednotlivých konkrétnych zákaziek, je stanovená na 48 mesiacov. Viac informácií je uvedených v aktuálnych Súťažných podkladoch vrátane ich príloh
Interne Kennung: REK000522/2024-UVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chemikálie a spotrebný laboratórny materiál
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je nákup a dodanie rôznych druhov chemikálií a spotrebného laboratórneho materiálu pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská UPJŠ. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jej presný rozsah a množstvo ako aj ostatné doplňujúce informácie týkajúce zmluvných podmienok a požiadaviek na plnenie predmetu zákazky budú uvedené v jednotlivých výzvach na predloženie ponúk v rámci zriadeného DNS.
Interne Kennung: REK000522/2024-UVO, REK001762/2026-UVO, DNS-CHaSLM č. 399
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 33141625 Diagnoseausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 24000000 Chemische Erzeugnisse