592324-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Elektrizität – Nabava električne energije na razdoblje od dvije godine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava električne energije na razdoblje od dvije godine
Beschreibung: Opskrba električnom energijom za potrebe društva Neretvansko-primorsko-vrgorski vodovod d.o.o. Predmet nabave je nabava električne energije, sukladno troškovniku koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati najmanje 50 % električne energije iz obnovljivih izvora. Popis obračunskih mjernih mjesta promjenjiv je zbog mogućnosti uvođenja novih i ukidanja postojećih mjernih mjesta tijekom trajanja ugovora.
Interne Kennung: EVV 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000