See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo-badawczej na potrzeby jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (II)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury naukowo-badawczej na potrzeby jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (II)
Interne Kennung: Dzp.2510.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Wytrząsarka do kolb dla Wydziału Chemii
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Laser do pracy impulsowej o emitowanej długości fali 1064 wraz z akcesoriami, montażem i instalacją dla Wydziału Chemii
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Piec muflowy laboratoryjny z układem zasilania w gaz ochronny dla Wydziału Biologii
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Pompa perystaltyczna jednokanałowa dla Wydziału Biologii