2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling, beheer en cofinanciering openbaar groen bedrijventerreinen Veenendaal
Beschreibung: Ontwikkeling, beheer en cofinanciering (50% van de ontwikkelingskosten is voor rekening van opdrachtnemer) openbaar groen bedrijventerreinen Veenendaal. € 2.000.000 inclusief cofinanciering.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Gehele opdracht. 2000000
Interne Kennung: 1
592358-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Ontwikkeling, beheer en cofinanciering openbaar groen bedrijventerreinen Veenendaal
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Gehele opdracht. 2000000
Interne identificatiecode: 1