See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: Biała Podlaska – Kopernika1 i Okopowa 18a Część 2: Chełm – Lubelska 168a, Szpitalna 11, Szpitalna/Wierzbowa Część 3: Dęblin – Kowalskiego 302 Część 4: Grójec – Laskowa 6a, Zastacyjna 6j i Zastacyjna 6l Część 5: Hrubieszów – Żeromskiego 29h i 33 oraz Dwernickiego 4j i 92 Część 6: Kraśnik – kolejowa 24 – nr 1,3,4,5,6,9 Część 7: Lublin – Nowy Świat 38e, Łęczyńska 1 (bud 1,2) (bud.7,8,9) i (bud.15) oraz Pankiewicza 31 Część 8: Zamość – Koszary 14a, Wojska Polskiego 2g i 2h Część 9: Jarosław – Reymonta 2 Część 10: Nisko – Modrzewiowa 3,3a,3b,3c oraz Wańkowicza 25 Część 11: Przemyśl – Lwowska 32 g i h Część 12: Rzeszów – Miła 9d, Reformacka 7 oraz Św. Kingi 10 2. Warunki udziału w postępowaniu w zakresie części nr 1-12: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 3. Podstawy wykluczenia obowiązujące w przedmiotowym postępowaniu w częściach nr 1-12: - art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514), - zakaz, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4. Podmiotowe środki dowodowe jakie należy złożyć na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia: 1)Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotycząca braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ; 4) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy – wzór stanowi załącznik nr 7 do SWZ lub w przypadku Wykonawców posługujących się certyfikatem, w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1-5 ustawy: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy – wzór stanowi załącznik nr 7 a do SWZ 5) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji w zakresie niepodlegania zakazowi, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia 833/2014 oraz niepodlegania wykluczeniu z postępowania, zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji – wzór stanowi załącznik nr 8 do SWZ; W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokumenty wskazane w pkt IX ppkt 4. 1) – 4. 5) SWZ składa każdy z Wykonawców oddzielnie. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-5 ustawy Wykonawca może posłużyć się certyfikatem potwierdzającym udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, wskazanym w art. 124 ust. 2 ustawy. 6. Wykonawca nie może powoływać się na udzieloną certyfikację ani posługiwać się certyfikatem w postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli nie spełnia warunków udzielenia certyfikacji, w tym gdy certyfikacja utraciła ważność albo została zawieszona. 7. Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym ważną certyfikacją. Jeśli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia, Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie. 8. Szczegółowe informacje w zakresie podmiotowych środków dowodowych zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z planowanym wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach stanowiących zasób Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie, zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl i Rzeszów, zwracam się z prośbą o wyrażenie zgody na skrócenie terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług o charakterze powtarzalnym, powszechnie występujących na rynku i dobrze znanych wykonawcom specjalizującym się w obsłudze technicznej nieruchomości. Zakres zamówienia nie ma charakteru innowacyjnego ani szczególnie złożonego, a wymagania dotyczące sposobu realizacji usługi są jednoznaczne i standardowe dla tego rodzaju zamówień. Jednocześnie wskazano, że dla zapewnienia właściwej organizacji realizacji zamówienia oraz zachowania ciągłości świadczenia usług konserwacyjnych i całodobowego pogotowia technicznego umowa powinna zostać zawarta z odpowiednim wyprzedzeniem przed rozpoczęciem okresu jej obowiązywania. Uwzględniając harmonogram postępowania, obejmujący termin składania ofert, czas niezbędny na ich badanie i ocenę, wybór oferty najkorzystniejszej, możliwość wniesienia środków ochrony prawnej oraz termin zawarcia umowy, pozostawienie podstawowego terminu składania ofert może skutkować opóźnieniem zawarcia umowy. W konsekwencji istnieje ryzyko zakłócenia ciągłości świadczenia usług konserwacji budynków oraz usuwania awarii, co mogłoby negatywnie wpłynąć na utrzymanie nieruchomości stanowiących zasób Agencji Mienia Wojskowego w należytym stanie technicznym oraz na zapewnienie bezpieczeństwa ich użytkowania. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni nie ograniczy konkurencji ani możliwości przygotowania ofert przez wykonawców, natomiast umożliwi sprawne przeprowadzenie postępowania, terminowe zawarcie umowy oraz zapewnienie nieprzerwanej realizacji usług będących przedmiotem zamówienia. Wobec powyższego wnoszę o wyrażenie zgody na skrócenie terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów w zakresie części 1: Biała Podlaska – Kopernika1 i Okopowa 18a.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów w zakresie części 2: Chełm – Lubelska 168a, Szpitalna 11, Szpitalna/Wierzbowa
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów w zakresie części 3: Dęblin – Kowalskiego 302.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów w zakresie części 4: Grójec – Laskowa 6a, Zastacyjna 6j i Zastacyjna 6l.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów w zakresie części 5: Hrubieszów – Żeromskiego 29h i 33 oraz Dwernickiego 4j i 92
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 6.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 6: Kraśnik – Kolejowa 24 – nr 1,3,4,5,6,9
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 7: Lublin – Nowy Świat 38e, Łęczyńska 1 (bud 1,2) (bud.7,8,9) i (bud.15) oraz Pankiewicza 31
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 8.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 8:Zamość – Koszary 14a, Wojska Polskiego 2g i 2h
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 9.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 9:Jarosław – Reymonta 2
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 10:Nisko – Modrzewiowa 3,3a,3b,3c oraz Wańkowicza 25
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 11.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 11:Przemyśl – Lwowska 32 g i h
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: Usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów, część 12.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącej konserwacji oraz napraw wraz z zabezpieczaniem i usuwaniem awarii w ramach całodobowego pogotowia technicznego w budynkach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Lublinie zlokalizowanych w miejscowościach: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Grójec, Hrubieszów, Kraśnik, Lublin, Zamość, Jarosław, Nisko, Przemyśl, Rzeszów. w zakresie części 12:Rzeszów – Miła 9d, Reformacka 7 oraz Św. Kingi 10
Interne Kennung: BP-DZP.2610.115.2026_cz. 12