See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej ,odzieży mundurowej oraz obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung: Sukcesywny dostawy odzieży ochronnej i roboczej ,odzieży mundurowej oraz obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników Lasów Państwowych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie częściowe nr 1 - dostawa odzieży roboczej i ochronnej
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników Lasów Państwowych
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji rzeczowej zwiększającej w wymiarze do 30 % wartości zamówienia podstawowego oraz opcji terminowej wydłużającej termin obowiązywania umowy o maksymalnie 6 miesięcy po upływie pierwotnego terminu obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zamówienie częściowe nr 2 - dostawa elementów munduru wyjściowego ( marynarki ,spodnie,spódnice)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy elementów munduru wyjściowego dla pracowników Lasów Państwowych
Los: LOT-0003
Titel: Zamówienie częściowe nr 3 - dostawa koszul do munduru wyjściowego i codziennego
Beschreibung: Sukcesywne dostawy koszul do munduru wyjściowego i codziennego dla pracowników Lasów Państwowych
Haupteinstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji rzeczowej zwiększającej w wymiarze do 50 % wartości zamówienia podstawowego oraz opcji terminowej wydłużającej termin obowiązywania umowy o maksymalnie 6 miesięcy po upływie pierwotnego terminu obowiązywania umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zamówienie częściowe nr 4 - dostawa nakryć głowy
Beschreibung: Sukcesywne dostawy nakryć głowy dla pracowników Lasów Państwowych
Los: LOT-0005
Titel: Zamówienie częściowe nr 5 - dostawa elementów munduru wyjściowego i codziennego ( płaszcze,spodnie)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy płaszczy i spodni dla pracowników Lasów Państwowych
Los: LOT-0006
Titel: Zamówienie częściowe nr 6 - dostawa odzieży typu softshell,polarowej lub z użyciem polaru :bluz i swetrów
Beschreibung: Sukcesywne dostawy bluz i swetrów dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji rzeczowej zwiększającej w wymiarze do 60 % wartości zamówienia podstawowego oraz opcji terminowej wydłużającej termin obowiązywania umowy o maksymalnie 6 miesięcy po upływie pierwotnego terminu obowiązywania umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Zamówienie częściowe nr 7 - dostawa wyrobów skórzanych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy wyrobów skórzanych dla pracowników Lasów Państwowych
Los: LOT-0008
Titel: Zamówienie częściowe nr 8 - dostawa obuwia ochronnego i roboczego
Beschreibung: Sukcesywne dostawy obuwia ochronnego i roboczego dla pracowników Lasów Państwowych
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Additional classification (cpv): 18220000 Weatherproof clothing, 18230000 Miscellaneous outerwear, 18330000 T-shirts and shirts, 18800000 Footwear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 18330000 T-shirts and shirts
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Main classification (cpv): 18800000 Footwear