2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie installatieadviseur Nieuwbouw Willem de Zwijgercollege en sportvoorziening
Beschreibung: Met deze aanbesteding is aanbesteder op zoek naar een installatieadviseur. De werkzaamheden bestaan uit: het ontwerpen, adviseren en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het installatietechnisch ontwerp voor het bouwkundig ontwerp en het mede begeleiden van de uitvoering van de installaties conform het ontwerp. 11563 m2
Interne Kennung: P2000529
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Installatieadviseur
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan uit: het ontwerpen, adviseren en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het installatietechnisch ontwerp voor het bouwkundig ontwerp en het mede begeleiden van de uitvoering van de installaties conform het ontwerp. 11563 m2
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P2000529
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71315000 Instalaciones técnicas de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Installatieadviseur
Identificador interno: 1