See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szwów, zacisków, podwiązek dla Szpitala
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę szwów, zacisków, podwiązek dla Szpitala opisanych w 14 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 216847-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane silikonem, drut stalowy. Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, powlekane, antybakteryjne, z chlorheksydyną CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 1 Szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane silikonem, drut stalowy. Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, powlekane, antybakteryjne, z chlorheksydyną CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 System do fiksacji szwów CPV 33140000-3 Materiały medyczne
Beschreibung: Pakiet nr 2 System do fiksacji szwów CPV 33140000-3 Materiały medyczne
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Szwy niewchłanialne wykonane z monofilamentu ePTFE CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 3 Szwy niewchłanialne wykonane z monofilamentu ePTFE CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 Szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane polibutylanem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 4 Szwy syntetyczne, plecione, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane polibutylanem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 Szwy niewchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe, poliamidowe, pakowane na mokro CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 5 Szwy niewchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe, poliamidowe, pakowane na mokro CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, zawierające substancję antybakteryjną w powleczeniu CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 6 Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, zawierające substancję antybakteryjną w powleczeniu CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 Szwy syntetyczne, monofilamentowe, wchłaniane, sporządzone z kopolimeru glikolidu i kaprolaktonu CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 7 Szwy syntetyczne, monofilamentowe, wchłaniane, sporządzone z kopolimeru glikolidu i kaprolaktonu CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 Szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, polipropylenowe z kontrolowanym rozciąganiem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 8 Szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, polipropylenowe z kontrolowanym rozciąganiem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 Szwy wchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe o gwarantowanym okresie podtrzymywania CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 9 Szwy wchłanialne, syntetyczne, monofilamentowe o gwarantowanym okresie podtrzymywania CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 Druty stalowe – wykonane ze stali nierdzewnej CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 10 Druty stalowe – wykonane ze stali nierdzewnej CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego z powleczeniem antybakteryjnym CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 11 Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego z powleczeniem antybakteryjnym CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 Bezwęzłowy system zamykania ran, szwy samokotwiczące CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 12 Bezwęzłowy system zamykania ran, szwy samokotwiczące CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 Szwy plecione, naturalne, niewchłanianle, impregnowane woskiem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 13 Szwy plecione, naturalne, niewchłanianle, impregnowane woskiem CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego, bez powleczenia antybakteryjnego CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Beschreibung: PAKIET NR 14 Szwy syntetyczne, plecione, wchłanialne, z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego, bez powleczenia antybakteryjnego CPV 33141121-4 Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 14