See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż systemu audio-video dla Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.
Beschreibung: Dostawa, instalacja i uruchomienie zintegrowanego systemu do prowadzenia zajęć z zakresu symulacji medycznej oraz organizacji i obsługi egzaminów OSCE, obejmującego oprogramowanie do zarządzania sesjami symulacyjnymi, oceną studentów, dokumentacją egzaminacyjną oraz archiwizacją materiałów audio-wideo.
Vorherige Bekanntmachung: 502639-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KAI.260.13.2026