2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBLAST A - Sečení pro oblast Ústí nad Labem, Děčín
Beschreibung: Předmětem zakázky je sečení travních porostů na pozemcích ve Správě ŘSD s. p., Správa Chomutov v oblasti okr. Ústí nad Labem a Děčín po dobu 24 měsíců.
Interne Kennung: 08PU-004243
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OBLAST A - Sečení pro oblast Ústí nad Labem, Děčín - DO č. 1
Beschreibung: Provedení 2. seče vegetace na pozemcích ve správě ŘSD s. p., Správa Chomutov – oblast Děčín, Ústí nad Labem. Závazně se řídí zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, a vyhláškou č. 104/1997 Sb., v platném znění, kterou se tento zákon provádí, a TPO 20 vydanými ŘSD s. p.
Interne Kennung: 08PU-004347