2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia do izotropowego trawienia w oparach kwasu fluorowodorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do izotropowego trawienia w oparach kwasu fluorowodorowego (ang. VHF – Vapor Hydrofluoric acid etching system).
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do izotropowego trawienia w oparach kwasu fluorowodorowego (ang. VHF – Vapor Hydrofluoric acid etching system). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na rozszerzeniu zakresu zamówienia według poniższego zestawienia: 1) Monitor końca procesu (end point detection) – funkcja odpowiedzialna za nadzór nad parametrami końcowymi procesu, analizę warunków zakończenia cyklu oraz automatyczną identyfikację osiągnięcia zdefiniowanych wartości granicznych. 2) Opcja wysokiej selektywności procesu (selektywność względem azotku) – rozszerzenie procesowe zwiększające kompatybilność materiałową, w szczególności w odniesieniu do warstw SiN, poprzez poprawę rozróżnienia pomiędzy materiałem obrabianym a azotkiem krzemu. Warunki realizacji prawa opcji zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ- wzór umowy.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CEZAMAT/ZP22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: