See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en wegnemen van VIPcatering en VIPinfrastructuur op de Wereldbeker Cyclocross - Vlaamse Duinencross 2025 te Koksijde
Beschreibung: De Gemeente Koksijde heeft de organisatierechten verworven voor Wereldbeker Cyclocross - Vlaamse Duinencross 2025 te Koksijde op zondag 21 december 2025. Voor dit evenement organiseert de gemeente Koksijde een state-of-the-art VIP gebeuren met nadruk op netwerking. Dit lastenboek strekt ertoe een logistieke en culinaire partner te vinden die aan de wensen van het gemeentebestuur, voor wat het VIP-gebeuren betreft, kan tegemoet komen en dit dankzij zijn ervaring, inzet van personele en materiële middelen en knowhow volgens de voorwaarden van dit bestek.
Interne Kennung: PPP00T-3947/5637/2025117
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025117_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Post 4)