2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inžiniersko-projekčná činnosť v oblasti elektro a SKR, strojných technologických zariadení a stavebných objektov jadrových elektrární EBO a EMO
Beschreibung: Predmetom obstarávania je priebežné spracovávanie typových a realizačných projektových dokumentácií pre zmeny projektu, ekvivalentné zámeny komponentov technologického zariadenia strojnej časti projektu JE a drobné projekty stavebných úprav projektu jadrových elektrární EBO a EMO12. Predmetom obstarávania je priebežné spracovávanie typových a realizačných projektových dokumentácií pre ekvivalentné zámeny komponentov elektro a SKR technologického zariadenia jadrových elektrární EBO34 a EMO123. Predmety plnenia budú postupne ad hoc (v prípade operatívnych požiadaviek) alebo podľa ročných plánov TFUZ objednávané čiastkovými objednávkami, ktorých súčasťou bude Technická špecifikácia reflektujúca príslušný návrh na zmenu a výsledný technický návrh riešenia potvrdený zo strany odberateľa.
Interne Kennung: 15664/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strojná a stavebná časť
Beschreibung: Opis: Predmetom obstarávania priebežné spracovávanie typových a realizačných projektových dokumentácií pre zmeny projektu, ekvivalentné zámeny komponentov technologického zariadenia strojnej časti projektu JE a drobné projekty stavebných úprav projektu jadrových elektrární EBO a EMO12. Predmety plnenia budú postupne ad hoc (v prípade operatívnych požiadaviek) alebo podľa ročných plánov TFUZ objednávané čiastkovými objednávkami, ktorých súčasťou bude Technická špecifikácia reflektujúca príslušný návrh na zmenu a výsledný technický návrh riešenia potvrdený zo strany odberateľa.
Interne Kennung: 1. časť
Los: LOT-0002
Titel: Elektro a SKR časť
Beschreibung: Predmetom obstarávania je priebežné spracovávanie typových a realizačných projektových dokumentácií pre ekvivalentné zámeny komponentov elektro a SKR technologického zariadenia jadrových elektrární EBO34 a EMO123. Predmety plnenia budú postupne v súlade s plánom projektovania resp. aj ad hoc tak ako budú vznikať operatívne požiadavky zo závodov objednávané.