2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, zgodnie z: 1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z późn.zm.) oraz 2) zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i Instytutu Żywności i Żywienia, w sprawie norm wyżywienia i żywienia, jakie obowiązują w zamkniętych zakładach żywienia zbiorowego oraz jakości zdrowotnej żywności oraz 3) procedurami systemu Analizy Ryzyka i Kontroli Punktów Krytycznych (Hazard Analysis and Critical Control Point (HACCP)) lub ISO 22000. Organizacja usługi żywienia będzie polegała na sporządzaniu posiłków z produktów zabezpieczonych we własnym zakresie, dystrybucji posiłków w opakowaniach jednorazowych do drzwi oddziałów szpitalnych, odbiorze, myciu, dezynfekcji i sterylizacji wózków dystrybucyjnych oraz pojemników transportowych i naczyń (np. dzbanki), zgodnie z przepisami sanitarno - epidemiologicznymi obowiązującymi w podmiotach leczniczych. Dystrybucja posiłków do łóżka pacjenta odbywać się będzie przy udziale pracowników Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diet i dodatków stosowanych w żywieniu chorych z uwzględnieniem rotacji pacjentów oraz zmian diet, 2) codzienne dostarczanie posiłków do drzwi oddziałów szpitalnych, wyłącznie przy udziale własnych pracowników Wykonawcy, 3) niezwłoczny odbiór, zagospodarowanie lub utylizację resztek pokonsumpcyjnych 4) mycie, dezynfekcję oraz sterylizację pojemników transportowych; Szacunkowe zapotrzebowanie na posiłki na okres obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo - cenowy, będący załącznikiem nr 2 do SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia ujęty jest w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: PN/32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
592485-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN/32/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
Lot: LOT-0001