592498-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – 05. DNS NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU OBLASTI STŘED A ZÁPAD I.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel05. DNS NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU OBLASTI STŘED A ZÁPAD I.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení diagnostik (DGN) silnic potřebné pro zpracování projektové dokumentace na jejich rekonstrukci či opravu v požadovaném rozsahu. Součástí plnění bude i průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU).
Interne Kennung05. DNS NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU OBLASTI STŘED A ZÁPAD I.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0005
TitelČást 5: III/41319 Konice průtah
Interne KennungDNS-část5
LosLOT-0004
TitelČást 4: III/39524 Kupařovice, průtah a III/41617 Rajhrad, ul. Štefánikova
Interne KennungDNS-část4
LosLOT-0003
TitelČást 3: III/00211 Lesní Hluboké, průtah a III/00213 Litostrov, průtah
Interne KennungDNS-část3
LosLOT-0001
TitelČást 1: II/383 Obřany – Bílovice, III/3831 Babice nad Svitavou a III/37915 Vranov, sanace svahu
Interne KennungDNS-část1
LosLOT-0002
TitelČást 2: II/417 Kobylnice, křižovatka s III/4183, III/4171 Šlapanice – Kobylnice a III/4183 Kobylnice, ul. Sokolnická
Interne KennungDNS-část2