2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinė su plovykla) Vaidoto g. 209 Kaune, darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai
Beschreibung: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinė su plovykla) Vaidoto g. 209 Kaune, darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai. Daugiau informarcijos pateikta Pirkimo sąlygose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0