2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upphandling avseende specialister inom verksamhetsrevision
Beschreibung: Ramavtal avseende specialister inom verksamhetsrevision. Ramavtal med maximalt tre (3) Leverantörer, per avtalsområde, som ska kunna tillhandahålla konsulter och specialister i samband med granskning och/eller rådgivning.
Interne Kennung: RVK 2025/97
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen, 79212200 Interne Betriebsrevision, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 90714000 Umweltaudit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Upphandling avseende specialister inom verksamhetsrevision
592549-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareRVK 2025/97
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79212200 Internrevision, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 90714000 Miljörevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001