592565-2026 - Wettbewerb
Polen – Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku szpitala przy ul. Barskiej 16/20 w Warszawie”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku szpitala przy ul. Barskiej 16/20 w Warszawie”.
BeschreibungPakiet 1- Myjnia dezynfektor do dezynfekcji pojemników na odpady pochodzenia ludzkiego - 3 szt. Pakiet 2- Myjnia-dezynfektor do endoskopów giętkich -2 szt. Pakiet 3- Automatyczna stacja myjąca wstępnego mycia do endoskopów - 1 szt. Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1-Myjnia dezynfektor do dezynfekcji pojemników na odpady pochodzenia ludzkiego - 3 szt.
BeschreibungMyjnia dezynfektor do dezynfekcji pojemników na odpady pochodzenia ludzkiego - 3 szt.- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet 2- Myjnia-dezynfektor do endoskopów giętkich -2 szt.
BeschreibungMyjnia-dezynfektor do endoskopów giętkich -2 szt.- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3- Automatyczna stacja myjąca wstępnego mycia do endoskopów - 1 szt.
BeschreibungAutomatyczna stacja myjąca wstępnego mycia do endoskopów - 1 szt. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
592565-2026 - Competition
Poland – Sterilisation, disinfection and hygiene devices – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku szpitala przy ul. Barskiej 16/20 w Warszawie”.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Additional classification (cpv): 39330000 Disinfection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003