2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van internet-WAN-connectiviteitsdiensten
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de levering van internettoegang op 170 locaties, waardoor de Stad Brussel en haar gelieerde entiteiten hun eigen SD-WAN-netwerk kunnen uitrollen dat deze verschillende locaties met elkaar verbindt.
Interne Kennung: 26 0036 - WAN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26 0036 - WAN - 1
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de levering van internettoegang op 170 locaties, waardoor de Stad Brussel en haar gelieerde entiteiten hun eigen SD-WAN-netwerk kunnen uitrollen dat deze verschillende locaties met elkaar verbindt
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32412100 Fernmeldenetz