2. Verfahren
Verfahren
Titel: Was- en Strijkservice 2027 - 2030 gemeente Montferland
Beschreibung: De was- en strijkservice is vanaf 1 april 2025 ingezet als een pilot in de gemeente Montferland. Deze pilot loopt af op 1 april 2027. De gemeente kan de was- en strijkservice als maatwerkvoorziening Wmo 2015 inzetten voor die inwoners die niet zelf in staat zijn tot het in overwegende mate zelfstandig uitvoeren van deze huishoudelijke taak. De hulp is bestemd voor inwoners die niet zelf (of niet volledig zelf) waswerkzaamheden kunnen uitvoeren door een (lichamelijke) beperking. Daarnaast is de wasservice bedoeld als werkplek voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Nadere afspraken hierover worden vastgelegd in een raamovereenkomst met de afdeling Werk & Inkomen van de gemeente Montferland. Werving en selectie van personeel gebeurt in afstemming met de afdelingen Werk & Inkomen van de gemeente Montferland. 2500000
Interne Kennung: 904-47003361
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding middels de procedure voor Sociale en Andere Specifieke diensten (SAS-diensten) conform artikel 2.38 en 2.39 van de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De was- en strijkservice is vanaf 1 april 2025 ingezet als een pilot in de gemeente Montferland. Deze pilot loopt af op 1 april 2027. De gemeente kan de was- en strijkservice als maatwerkvoorziening Wmo 2015 inzetten voor die inwoners die niet zelf in staat zijn tot het in overwegende mate zelfstandig uitvoeren van deze huishoudelijke taak. De hulp is bestemd voor inwoners die niet zelf (of niet volledig zelf) waswerkzaamheden kunnen uitvoeren door een (lichamelijke) beperking. Daarnaast is de wasservice bedoeld als werkplek voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Nadere afspraken hierover worden vastgelegd in een raamovereenkomst met de afdeling Werk & Inkomen van de gemeente Montferland. Werving en selectie van personeel gebeurt in afstemming met de afdelingen Werk & Inkomen van de gemeente Montferland. 400000
Interne Kennung: 1
592580-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 904-47003361
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Additional classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 904-47003361
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1