2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten t/m schaal 9 inclusief beheer surveillantenpool
Beschreibung: De Hanze is voornemens om rond 9 september 2026 de Europese openbare aanbesteding voor de inhuur van uitzendkrachten t/m schaal 9 cao-hbo, inclusief het beheer van de surveillantenpool, te publiceren. De opdracht wordt niet opgedeeld in percelen. De Hanze is voornemens één opdrachtnemer te contracteren voor de volledige opdracht. Publicatie van de aanbesteding is te volgen via TenderNed. Gemiddelde jaarlijkse inhuurkosten 2024/2025: ca. €1,95 miljoen excl. btw (uitzenden + surveillanten samen), met een verwachte bandbreedte van €1,9–2,05 miljoen per jaar.
Interne Kennung: 412
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 412
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal