592630-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 8 Ustawy.
Interne Kennung103.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
592630-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 103.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001