592637-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Gminie Jaworzyna Śląska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Gminie Jaworzyna Śląska
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych na terenie Gminy Jaworzyna Śląska, oraz ich zagospodarowaniu. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe, czyli takie, w których znajduje się, co najmniej jeden lokal, w którym zamieszkuje co najmniej jeden mieszkaniec oraz wszystkie nieruchomości niezamieszkałe, na których wytwarzane są odpady komunalne, położone w Gminie Jaworzyna Śląska. 3. Zamawiający szacuje na podstawie złożonych deklaracji, że w Gminie Jaworzyna Śląska: zamieszkuje ok. 8 299 mieszkańców, znajduje się około 1 975 nieruchomości zamieszkałych, z czego 1 804 nieruchomości to nieruchomości jednorodzinne, znajduje się około 174 nieruchomości niezamieszkałe, w ramach świadczonej usługi, w okresie 12 miesięcy, z Gminy Jaworzyna Śląska zostanie odebranych i przekazanych do zagospodarowania łącznie 5 192,64 Mg odpadów komunalnych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz będzie stanowił Załącznik nr 2 do zawartej Umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy p.z.p. 2. Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji poprzez zobowiązanie Wykonawcy do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych w ilości większej niż przewidziana w Rozdz. IV ust. 3 SWZ, jednakże powodującej zwiększenie maksymalnej wysokości wynagrodzenia Wykonawcy za realizację zamówienia o nie więcej niż 30% w stosunku do wynagrodzenia brutto za zamówienie podstawowe. 3. Zamawiający nie przewiduje wznowienia.