592644-2026 - Wettbewerb
Polen – Verdichtungsgeräte – Dostawa w formie leasingu operacyjnego kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompaktora przeznaczonego do zagęszczania odpadów z lemieszem. Maszyna wyprodukowana nie wcześniej niż w 2004 roku i po całkowitej odbudowie przeprowadzonej nie wcześniej niż w 2026 roku. Oferowana maszyna nie może być prototypem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Parametry finansowania w postaci leasingu operacyjnego zostały określone w Istotnych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby treść załącznika nr 3 stanowiła integralny załącznik do umowy leasingu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego kompaktora do zagęszczania odpadów z lemieszem. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompaktora przeznaczonego do zagęszczania odpadów z lemieszem. Maszyna wyprodukowana nie wcześniej niż w 2004 roku i po całkowitej odbudowie przeprowadzonej nie wcześniej niż w 2026 roku. Oferowana maszyna nie może być prototypem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Informacja o obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę/ wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań- art. 60 i 121 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania kluczowych części zamówienia. 4. Przy określeniu wymogów w zakresie norm, zamawiający wskazuje to jako wymóg spełnienia tych norm lub równoważnych. 5. Parametry finansowania w postaci leasingu operacyjnego zostały określone w Istotnych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby treść załącznika nr 3 stanowiła integralny załącznik do umowy leasingu. 6. Wykonawca, wraz z maszyną zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu: a) instrukcji obsługi, b) książki gwarancyjnej, c) kompletną dokumentację techniczną, w tym wyciąg ze świadectwa homologacji, d) kompletną dokumentację dotyczącą eksploatacji maszyny. 7) Poza tym: a) Wykonawca musi wskazać autoryzowany serwis gwarancyjny uprawniony do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyny na terenie Polski położony najbliżej siedziby Zamawiającego. b) Minimalny okres gwarancji na kompletną maszynę wynosi 24 miesiące lub 2000 mth – w zależności co nastąpi pierwsze. c) Termin wszystkich gwarancji rozpoczyna się od daty przekazania kompletnej maszyny do siedziby Zamawiającego. d) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia instruktażu obsługi maszyny w czasie ogólnym 7h, w tym 4h na terenie siedziby Zamawiającego (instruktaż teoretyczny/pokazowy) i 3h w terenie (instruktaż praktyczny/pokazowy), dedykowanego min. 2 osobom tj. wyznaczonym pracownikom Zamawiającego. Czas przeznaczony na te czynności nie może obciążać kosztowo Zamawiające-go. W czasie instruktażu powinno odbywać się kilka działań związanych z bezpieczeństwem BHP operatora maszyny oraz instrukcji reagowania operatora na awarie maszyny, tak aby Wykonawca przedmiotu zamówienia nie kwestionował w przyszłości tj. w ramach gwarancji i rękojmi nieprawidłowego użytkowania maszyny. Instruktaż powinien być przeprowadzony w dniu odbioru maszyny. Potwierdzenie przeprowadzenia instruktażu powinno być zawarte w protokole odbioru maszyny. e) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość przedmiotu zamówienia, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia. f) Zamawiający zastrzega sobie prawo montażu w maszynie urządzeń systemu GPS lub innego systemu monitorującego ich pracę, bez utraty gwarancji producenta. g) Oferowana maszyna musi pochodzić z produkcji seryjnej. 8) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 9) Dostarczenie maszyny do siedziby Zamawiającego i związane z tym koszty ponosi Wykonawca, w szczególności transport, rozładunek i uruchomienie maszyny.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji ani wznowień