592647-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Vorratsschränke – Multioborový pavilon operačních oborů s urgentním příjmem nemocnice Rychnov nad Kněžnou - volný nábytek II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultioborový pavilon operačních oborů s urgentním příjmem nemocnice Rychnov nad Kněžnou - volný nábytek II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka volného vybavení (nábytku) tj. lavice, stoly, kontejnery, skříně, lékárny, kartotéky, věšákové stěny, šatní skříňky a poskytnutí souvisejících služeb. Součástí plnění je i doprava zboží, jeho montáž a instalace na místo určení dle pokynů kupujícího.
Interne Kennung047/VS/2026/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu s ustanovením § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39134100 Computertische, 39151200 Werkbänke, 39151300 Modulmöbel, 39121200 Tische
5. Los
LosLOT-0001