See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Warszawie i w Zalesiu Dolnym, w okresie 24 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przeprowadzkowych oraz innych prac transportowych na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Warszawie i w Zalesiu Dolnym, w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 290280-2026
Interne Kennung: ZP/TINT/94/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
5. Los
Los: LOT-0001