2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis urządzeń drukujących i skanujących wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Świadczenie usługi serwisowej dla urządzeń drukujących, drukująco-skanujących i skanerów Zamawiającego, wymienionych w Tabeli nr 1 w pkt. I. 1a, w Opisie przedmiotu zamówienia – Załączniku nr 1 do SWZ. b) Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego wymienionych w Tabeli nr 2 w pkt II, w Opisie przedmiotu zamówienia – Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP.260.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku zmniejszenia zapotrzebowania Zamawiającego na dostawę materiałów w stosunku do ilości szacunkowo określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, Zamawiającemu przysługuje w czasie trwania Umowy prawo rezygnacji z realizacji części Przedmiotu Umowy (prawo opcji). W wyniku skorzystania przez Zamawiającego z prawa, zakres Przedmiotu Umowy w odniesieniu do materiałów eksploatacyjnych może być pomniejszony o maksymalnie 40 % w stosunku do całkowitej wartości wynagrodzenia, przy jednoczesnym zastrzeżeniu, że w wyniku skorzystania z prawa opcji gwarantowana wartość realizacji przedmiotu w tym zakresie nie będzie niższa niż 60 % wartości wynagrodzenia brutto. W wyniku zastosowania prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmniejszeniu proporcjonalnie do niewykorzystanej wartości Przedmiotu Umowy. Z tego tytułu Wykonawcy nie będzie przysługiwać żadne dodatkowe roszczenie. Zamawiający, uwzględniając rzeczywiste zużycie i jego potrzeby w zakresie poszczególnych pozycji asortymentowych, zastrzega sobie możliwość dokonywania zamówień ilościowo odbiegających od przewidywanych ilości poszczególnych materiałów wskazanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, przy czym zmniejszenie ilości w danej pozycji asortymentowej może (ale nie musi) prowadzić do zwiększenia zamawianych ilości w innej pozycji asortymentowej. Zmiany ilościowe w poszczególnych pozycjach asortymentowych nie spowodują zmiany cen jednostkowych i nie wymagają zmiany Umowy. Wartość dokonywanych w tym trybie zmian ograniczona jest wartością prawa opcji.