592656-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelobsługa serwisowa urządzeń medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: obsługa serwisowa urządzeń medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu Zamówienia – wykaz urządzeń) na PAKIETY NR 1-131: przeglądy techniczne oraz obsługa serwisowa urządzeń medycznych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość pakietów. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie.
Interne KennungZP250/035/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 1: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń).
Interne Kennung1
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 2: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung2
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 3: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung3
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 4: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung4
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 5: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung5
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 6: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung6
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 7: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung7
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 8: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung8
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 9: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung9
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 10: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung10
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 11: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung11
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 12: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung12
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 13: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung13
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 14: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung14
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 15: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung15
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 16: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung16
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 17: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung17
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 18: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung18
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 19: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung19
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 20: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung20
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 21: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung21
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 22: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung22
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 23: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung23
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 24: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung24
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 25: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung25
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 26: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung26
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 27: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung27
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 28: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung28
LosLOT-0040
TitelPakiet nr 29: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung29
LosLOT-0041
TitelPakiet nr 30: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung30
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 31: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung31
LosLOT-0043
TitelPakiet nr 32: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung32
LosLOT-0044
TitelPakiet nr 33: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung33
LosLOT-0045
TitelPakiet nr 34: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung34
LosLOT-0046
TitelPakiet nr 35: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung35
LosLOT-0047
TitelPakiet nr 36: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung36
LosLOT-0048
TitelPakiet nr 37: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung37
LosLOT-0049
TitelPakiet nr 38: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung38
LosLOT-0050
TitelPakiet nr 39: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung39
LosLOT-0051
TitelPakiet nr 40: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung40
LosLOT-0052
TitelPakiet nr 41: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung41
LosLOT-0053
TitelPakiet nr 42: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung42
LosLOT-0054
TitelPakiet nr 43: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung43
LosLOT-0055
TitelPakiet nr 44: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung44
LosLOT-0056
TitelPakiet nr 45: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung45
LosLOT-0057
TitelPakiet nr 46: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung46
LosLOT-0058
TitelPakiet nr 47: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung47
LosLOT-0059
TitelPakiet nr 48: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung48
LosLOT-0060
TitelPakiet nr 49: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung49
LosLOT-0061
TitelPakiet nr 50: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung50
LosLOT-0062
TitelPakiet nr 51: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung51
LosLOT-0063
TitelPakiet nr 52: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung52
LosLOT-0064
TitelPakiet nr 53: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung53
LosLOT-0065
TitelPakiet nr 54: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung54
LosLOT-0066
TitelPakiet nr 55: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung55
LosLOT-0067
TitelPakiet nr 56: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung56
LosLOT-0068
TitelPakiet nr 57: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung57
LosLOT-0069
TitelPakiet nr 58: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung58
LosLOT-0070
TitelPakiet nr 59: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung59
LosLOT-0071
TitelPakiet nr 60: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung60
LosLOT-0072
TitelPakiet nr 61: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung61
LosLOT-0073
TitelPakiet nr 62: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung62
LosLOT-0074
TitelPakiet nr 63: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung63
LosLOT-0075
TitelPakiet nr 64: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung64
LosLOT-0076
TitelPakiet nr 65: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung65
LosLOT-0077
TitelPakiet nr 66: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung66
LosLOT-0078
TitelPakiet nr 67: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung67
LosLOT-0079
TitelPakiet nr 68: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung68
LosLOT-0080
TitelPakiet nr 69: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung69
LosLOT-0081
TitelPakiet nr 70: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung70
LosLOT-0082
TitelPakiet nr 71: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung71
LosLOT-0083
TitelPakiet nr 72: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung72
LosLOT-0084
TitelPakiet nr 73: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung73
LosLOT-0085
TitelPakiet nr 74: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung74
LosLOT-0086
TitelPakiet nr 75: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung75
LosLOT-0087
TitelPakiet nr 76: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung76
LosLOT-0088
TitelPakiet nr 77: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung77
LosLOT-0089
TitelPakiet nr 78: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung78
LosLOT-0090
TitelPakiet nr 79: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung79
LosLOT-0091
TitelPakiet nr 80: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung80
LosLOT-0092
TitelPakiet nr 81: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung81
LosLOT-0093
TitelPakiet nr 82: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung82
LosLOT-0094
TitelPakiet nr 83: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung83
LosLOT-0095
TitelPakiet nr 84: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung84
LosLOT-0096
TitelPakiet nr 85: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung85
LosLOT-0097
TitelPakiet nr 86: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung86
LosLOT-0098
TitelPakiet nr 87: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung87
LosLOT-0099
TitelPakiet nr 88: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung88
LosLOT-0100
TitelPakiet nr 89: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung89
LosLOT-0101
TitelPakiet nr 90: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung90
LosLOT-0102
TitelPakiet nr 91: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung91
LosLOT-0103
TitelPakiet nr 92: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung92
LosLOT-0104
TitelPakiet nr 93: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung93
LosLOT-0105
TitelPakiet nr 94: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung94
LosLOT-0106
TitelPakiet nr 95: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung95
LosLOT-0107
TitelPakiet nr 96: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung96
LosLOT-0108
TitelPakiet nr 97: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung97
LosLOT-0109
TitelPakiet nr 98: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung98
LosLOT-0110
TitelPakiet nr 99: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung99
LosLOT-0111
TitelPakiet nr 100: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung100
LosLOT-0112
TitelPakiet nr 101: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung101
LosLOT-0113
TitelPakiet nr 102: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung102
LosLOT-0114
TitelPakiet nr 103: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung103
LosLOT-0115
TitelPakiet nr 104: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung104
LosLOT-0116
TitelPakiet nr 105: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung105
LosLOT-0117
TitelPakiet nr 106: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung106
LosLOT-0118
TitelPakiet nr 107: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung107
LosLOT-0119
TitelPakiet nr 108: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung108
LosLOT-0120
TitelPakiet nr 109: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung109
LosLOT-0121
TitelPakiet nr 110: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung110
LosLOT-0122
TitelPakiet nr 111: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung111
LosLOT-0123
TitelPakiet nr 112: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung112
LosLOT-0124
TitelPakiet nr 113: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung113
LosLOT-0125
TitelPakiet nr 114: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung114
LosLOT-0126
TitelPakiet nr 115: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung115
LosLOT-0127
TitelPakiet nr 116: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung116
LosLOT-0128
TitelPakiet nr 117: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung117
LosLOT-0129
TitelPakiet nr 118: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung118
LosLOT-0130
TitelPakiet nr 119: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung119
LosLOT-0131
TitelPakiet nr 120: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung120
LosLOT-0132
TitelPakiet nr 121: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung121
LosLOT-0133
TitelPakiet nr 122: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung122
LosLOT-0134
TitelPakiet nr 123: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung123
LosLOT-0135
TitelPakiet nr 124: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung124
LosLOT-0136
TitelPakiet nr 125: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung125
LosLOT-0137
TitelPakiet nr 126: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung126
LosLOT-0138
TitelPakiet nr 127: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung127
LosLOT-0139
TitelPakiet nr 128: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung128
LosLOT-0140
TitelPakiet nr 129: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung129
LosLOT-0141
TitelPakiet nr 130: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung130
LosLOT-0142
TitelPakiet nr 131: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung131