592675-2026 - Ergebnis
Ungarn – Bau von Fernheizleitungsnetzen – Távhőszolgáltatási rendszerek kialakítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Távhőszolgáltatási rendszerek kialakítása
Beschreibung: Közintézmények távhőszolgáltatási rendszerének kialakítása geotermikus energia hasznosításával Berettyóújfalu, Hajdúdorog és Létavértes közigazgatási területén az alábbiak szerint: 1. részajánlattételi kör esetében (Berettyóújfalu): Bihar Termálliget Gyógy- és Strandfürdő területén keletkező termálvíz hulladékhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével. Berettyóújfalu Termálfürdőjének termálhő-hasznosító berendezések telepítése, valamint a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A termálfürdőben telepítendő 2db 168,5 kW-os termálhő-hasznosító hőszivattyú egység, amelyek által megtermelt hő távvezetéken a következő önkormányzati intézményeket látja el távhővel: - Művelődési ház: Nadányi Zoltán Művelődési Központ, 4100 Berettyóújfalu, Bajcsy Zs. u. 27 sz. Hrsz.:1575, melyet a 253 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 10 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Orvosi rendelő: Felnőtt háziorvosi rendelő: 4100 Berettyóújfalu, Bajcsy Zs. u. 3-5. Hrsz:1585/5, melyet 210 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Inkubátorház: Nyíri István Vállalkozók Háza: 4100 Berettyóújfalu, József Attila u. 9. Hrsz.: 956, melyet 243 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 5 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Székely óvoda: Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde - Radnóti Tagóvoda, 4100 Berettyóújfalu, Radnóti u. 2. Hrsz: 948, melyet 312 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Bölcsőde: Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde, Bölcsődei Tagintézménye: 4100 Berettyóújfalu, József Attila u. 25. Hrsz.:963/2, melyet 157 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. 2. részajánlattételi kör esetében: Létavértes termálhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével az önkormányzati épületek hőellátásának biztosítása érdekében. Létavértes település meglévő geotermális kútjára történő rákötés visszasajtoló vezetékkel együtt, majd a termelt hőmennyiség a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A távvezetéken a következő önkormányzati intézményeket látja el távhővel: - Tornaterem-Könyvtár: Létavértes, Kassai u. 8., melyet a 1213+800 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 85 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Irinyi u. 8., melyet 54 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Óvoda: Létavértes, Irinyi u. 6., melyet 22 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 5 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Irinyi u. 1., melyet a 171 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 30 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba.. - Általános Iskola: Létavértes, Kassai u. 5., melyet 36 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Kassai u. 16., melyet 115 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. 3. részajánlattételi kör esetében: Hajdúdorog termálhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével az önkormányzati épületek hőellátásának biztosítása érdekében. Hajdúdorog településen meglévő, geotermális kútra történő rákötés, melyről a településen új távhálózat kialakítása történik hőközponti blokkal együtt. A kút jelenlegi termálvízvezetékének elbontása, új vezetékszakasz létesítése új szerelvényaknába. Az új szekunder oldali, létesítendő távhőhálózatra történő rákötés visszasajtoló vezetékkel együtt, majd a termelt hőmennyiség a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A távhő gerincvezeték teljes hossza 1926 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerinc, melyről távvezetéken a következő önkormányzati intézmények kerülnek távhővel ellátásra: - Jurta: Hajdúdorog, Tokai út 81., melyet 25 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Polgármesteri Hivatal: Hajdúdorog, Tokai út 4., melyet 32+44 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Óvoda: Hajdúdorog, Sarok u. 1., melyet 10 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Idősek klubja: Hajdúdorog, Böszörményi út 28., melyet 235+3 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Bölcsőde: Hajdúdorog, Böszörményi út 26., melyet 32 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Könyvtár és Művelődési Ház: Hajdúdorog, Böszörményi út 5-7., melyet 3 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Felnőtt orvosi rendelő: Hajdúdorog, Nánási út 8., melyet 258 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba.
Vorherige Bekanntmachung: 122936-2026
Interne Kennung: EKR000276342026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelésének szempontja: a legjobb ár-érték arány. Az értékelési szempontonként az adható részpontszámok alsó határa: 0 pont, a felső határa: 10 pont. A pontozás módszere: 1.,2.,3. szempont: a Közbeszerzési dokumentumban részletezettek szerinti pontozás, az ár szempont: a Közbeszerzési dokumentumban részletezettek szerinti fordított arányosítás.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Berettyóújfalu
Beschreibung: Bihar Termálliget Gyógy- és Strandfürdő területén keletkező termálvíz hulladékhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével az alábbiak szerint: Berettyóújfalu Termálfürdőjének termálhő-hasznosító berendezések telepítése, valamint a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A termálfürdőben telepítendő 2db 168,5 kW-os termálhő-hasznosító hőszivattyú egység, amelyek által megtermelt hő távvezetéken a következő önkormányzati intézményeket látja el távhővel: - Művelődési ház: Nadányi Zoltán Művelődési Központ, 4100 Berettyóújfalu, Bajcsy Zs. u. 27 sz. Hrsz.:1575, melyet a 253 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 10 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Orvosi rendelő: Felnőtt háziorvosi rendelő: 4100 Berettyóújfalu, Bajcsy Zs. u. 3-5. Hrsz:1585/5, melyet 210 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Inkubátorház: Nyíri István Vállalkozók Háza: 4100 Berettyóújfalu, József Attila u. 9. Hrsz.: 956, melyet 243 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 5 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Székely óvoda: Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde - Radnóti Tagóvoda, 4100 Berettyóújfalu, Radnóti u. 2. Hrsz: 948, melyet 312 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Bölcsőde: Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde, Bölcsődei Tagintézménye: 4100 Berettyóújfalu, József Attila u. 25. Hrsz.:963/2, melyet 157 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. A távvezetékek fektetése 0,7-2,5 m mélységben történő elhelyezése, több ponton irányított fúrásokkal, szakfelügyelet mellett, több közmű keresztezése várható. Minden megvalósítási helyszínen új, távhőellátásra alkalmas távhőblokk-hőközpont kerül kialakításra, melyek tartalmazzák a szükséges hőcserélőket, szivattyúkat, szabályozó elemeket és hőfogyasztásmérőket. A blokkokon keresztül kapcsolódik a távhővezeték rendszer az épületek meglévő gázüzemű fűtési rendszereihez. Az intézményekbe telepítendő blokkok teljesítményei: Orvosi rendelő 40 kW, Művelődési ház 50 kW, Inkubátorház 30 kW, Bölcsőde 100 kW, Székely Óvoda 80 kW, Termálfürdő 2x150 kW. A távhőblokkok szekunder oldalának bekötése az intézmények meglévő fűtési hálózatába. Gépészeti berendezések bekötése az épületek meglévő elektromos hálózatába, valamint épületenként külön-külön szabályozó automatika rendszer kerül telepítésre, mely közös GSM rendszerű kommunikációs rendszeren keresztül kapcsolódik össze (DDC szabályzókkal, valamint Web szerver kialakításával) A kivitelezés ideje alatt forgalomtechnikai korlátozások végrehajtása a Beruházóval egyeztetve, az útfelbontások helyreállítása „C” terhelési osztályt feltételezve. A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.
Interne Kennung: EKR000276342026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45251250 Bau von Fernheizzentralen
Los: LOT-0002
Titel: Létavértes
Beschreibung: Létavértes termálhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével az önkormányzati épületek hőellátásának biztosítása érdekében az alábbiak szerint: Létavértes település meglévő geotermális kútjára történő rákötés visszasajtoló vezetékkel együtt, majd a termelt hőmennyiség a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A távvezetéken a következő önkormányzati intézményeket látja el távhővel: - Tornaterem-Könyvtár: Létavértes, Kassai u. 8., melyet a 1213+800 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 85 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Irinyi u. 8., melyet 54 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Óvoda: Létavértes, Irinyi u. 6., melyet 22 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 5 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Irinyi u. 1., melyet a 171 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerincen keresztül 30 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba.. - Általános Iskola: Létavértes, Kassai u. 5., melyet 36 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Általános Iskola: Létavértes, Kassai u. 16., melyet 115 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. A távvezetékek fektetése 0,7-2,5 m mélységben történő elhelyezése, több ponton irányított fúrásokkal, szakfelügyelet mellett, több közmű keresztezése várható. Minden megvalósítási helyszínen új, távhőellátásra alkalmas távhőblokk-hőközpont kerül kialakításra, melyek tartalmazzák a szükséges hőcserélőket, szivattyúkat, szabályozó elemeket és hőfogyasztásmérőket. A blokkokon keresztül kapcsolódik a távhővezeték rendszer az épületek meglévő fűtési rendszereihez. Az intézményekbe telepítendő blokkok teljesítményei: Tornaterem-Könyvtár 70 kW, Általános Iskola (Irinyi u. 8.) 70 kW, Óvoda 60 kW, Általános Iskola (Irinyi u. 1.) 40 kW, Általános Iskola (Kassai u. 5.) 40 kW, Általános Iskola (Kassai u. 16.) 70 kW. A távhőblokkok szekunder oldalának bekötése az intézmények meglévő fűtési hálózatába. Gépészeti berendezések bekötése az épületek meglévő elektromos hálózatába, valamint épületenként külön-külön szabályozó automatika rendszer kerül telepítésre, mely közös GSM rendszerű kommunikációs rendszeren keresztül kapcsolódik össze (DDC szabályzókkal, valamint Web szerver kialakításával) A kivitelezés ideje alatt forgalomtechnikai korlátozások végrehajtása a Beruházóval és a Magyar Közúttal egyeztetve, az útfelbontások helyreállítása „C” terhelési osztályt feltételezve. A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.
Interne Kennung: EKR000276342026/2
Los: LOT-0003
Titel: Hajdúdorog
Beschreibung: Hajdúdorog termálhő hasznosítása távhővezetékhálózat és hőközpont építésével az önkormányzati épületek hőellátásának biztosítása érdekében az alábbiak szerint: Hajdúdorog településen meglévő, geotermális kútra történő rákötés, melyről a településen új távhálózat kialakítása történik hőközponti blokkal együtt. A kút jelenlegi termálvízvezetékének elbontása, új vezetékszakasz létesítése új szerelvényaknába. Az új szekunder oldali, létesítendő távhőhálózatra történő rákötés visszasajtoló vezetékkel együtt, majd a termelt hőmennyiség a hőhasznosítást követően távvezetéken több önkormányzati intézmény távhővel való ellátása. A távhő gerincvezeték teljes hossza 1926 fm előre szigetelt műanyag flexibilis vezetékpár-gerinc, melyről távvezetéken a következő önkormányzati intézmények kerülnek távhővel ellátásra: - Jurta: Hajdúdorog, Tokai út 81., melyet 25 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Polgármesteri Hivatal: Hajdúdorog, Tokai út 4., melyet 32+44 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a hálózatba. - Óvoda: Hajdúdorog, Sarok u. 1., melyet 10 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. - Idősek klubja: Hajdúdorog, Böszörményi út 28., melyet 235+3 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Bölcsőde: Hajdúdorog, Böszörményi út 26., melyet 32 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Könyvtár és Művelődési Ház: Hajdúdorog, Böszörményi út 5-7., melyet 3 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt az algerinchálózatba. - Felnőtt orvosi rendelő: Hajdúdorog, Nánási út 8., melyet 258 fm egy közös köpenycsőbe szerelt vezetékpár köt a főgerinchálózatba. A távvezetékek fektetése 0,7-2,5 m mélységben történő elhelyezése, több ponton irányított fúrásokkal, szakfelügyelet mellett, több közmű keresztezése várható. Minden megvalósítási helyszínen új, távhőellátásra alkalmas távhőblokk-hőközpont kerül kialakításra, melyek tartalmazzák a szükséges hőcserélőket, szivattyúkat, szabályozó elemeket és hőfogyasztásmérőket. A blokkokon keresztül kapcsolódik a távhővezeték rendszer az épületek meglévő fűtési rendszereihez. Az intézményekbe telepítendő blokkok teljesítményei: Jurta 30 kW, Polgármesteri Hivatal 120 kW, Óvoda 60 kW, Idősek klubja 50 kW, Bölcsőde 30 kW, Könyvtár és Művelődési Ház 100 kW, Felnőtt orvosi rendelő 100 kW. A termálkút teljesítménye 2x310 kW. A távhőblokkok szekunder oldalának bekötése az intézmények meglévő fűtési hálózatába. Gépészeti berendezések bekötése az épületek meglévő elektromos hálózatába, valamint épületenként külön-külön szabályozó automatika rendszer kerül telepítésre, mely közös GSM rendszerű kommunikációs rendszeren keresztül kapcsolódik össze (DDC szabályzókkal, valamint Web szerver kialakításával) A kivitelezés ideje alatt forgalomtechnikai korlátozások végrehajtása a Beruházóval és a Magyar Közúttal egyeztetve, az útfelbontások helyreállítása „C” terhelési osztályt feltételezve. A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.
Interne Kennung: EKR000276342026/3