2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERWIS NAPRAWCZY I KONSERWACJA ZASILACZY UPS W JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH ZUS NA 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis naprawczy i konserwacja zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych ZUS na rok 2026 w: Białystok, Bielsko-Biała, Biłgoraj, Bydgoszcz, Chorzów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jasło, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź I, Łódź II, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Piła, Płock, Poznań I, Poznań II, Radom, Rybnik, Rzeszów, Siedlce , Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń , Wałbrzych, Warszawa I, Warszawa II , Warszawa III , Wrocław, Zabrze, Zielona Góra Łącznie w części 1 i 2 serwisem zostanie objęte 200 UPS-ów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku - Opis przedmiotu Zamówienia. Przedmiot zamówienia zostanie podzielony na 2 części. Ze względu na zwiększenie konkurencyjności oraz ze względu na zakres prac przewidywanych na rok 2026 jak również prawdopodobieństwa zwiększenia ilości wykonawców Zamawiający zdecydował się do podziału zamówienia na części. Zamówienie zostanie podzielone na 2 części z rozdzieleniem na producentów UPS-ów: część 1. Serwis naprawczy i konserwacja UPS-ów Delta-Riello, UPS-ów Socomec, UPS-ów AGIT oraz pozostałych producentów. część 2. Serwis naprawczy i konserwacja UPS-ów Makelsan/Camco/Kstar/KSM,
Interne Kennung: 240000.271.120.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu zastosowana zostanie procedura odwrócona wynikająca z art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Serwis naprawczy i konserwacja zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych ZUS na 2026 r.
Beschreibung: część 1. Serwis naprawczy i konserwacja UPS-ów Delta-Riello, UPS-ów Socomec, UPS-ów AGIT oraz pozostałych producentów.
Interne Kennung: 240000.271.120.2025-ZAP/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Serwis naprawczy i konserwacja zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych ZUS na 2026 r.
Beschreibung: Część 2. Serwis naprawczy i konserwacja UPS-ów Makelsan/Camco/Kstar/KSM
Interne Kennung: 240000.271.120.2025-ZAP/2