592678-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenausbesserungsarbeiten – RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 841 na odcinku Wierzbica – Staw od km 15+540 do km 18+340 i od km 19+900 do km 21+000
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 841 na odcinku Wierzbica – Staw od km 15+540 do km 18+340 i od km 19+900 do km 21+000
Beschreibung1. Istniejąca droga wojewódzka nr 841 Cyców - Wierzbica – Staw na odcinkach od km 15+540 do km 18+340, oraz od km 19+900 do km 21+000 jest drogą klasy Z. Na w/w odcinkach posiada jezdnię bitumiczną szerokości 6,0 m z poboczami gruntowymi szerokości ok. 1,00 m. Odcinek przewidziany do remontu posiada nawierzchnię bitumiczną w złym stanie technicznym wynikającą z długoletniej eksploatacji, która wymaga wykonania pilnych prac naprawczych. Na przedmiotowym odcinku występują spękania zmęczeniowe siatkowe i podłużne, spękania termiczne, deformacje trwałe (nierówności) lepkoplastyczne i strukturalne oraz łaty po naprawach fragmentów nawierzchni, brak zachowanych parametrów normatywnych. Istniejące pobocza są zdeformowane i utrudniają prawidłowe odprowadzenie wód opadowych. 2. Zakres robót obejmuje m.in.: - Roboty pomiarowe. - Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,0 cm. - Oczyszczenie mechanicznie nawierzchni i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową. - Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W gr. 6 cm. - Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S o gr. 4 cm. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni bitumicznej masą mineralno – asfaltową w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni gruntowej destruktem bitumicznym w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni z kostki brukowej w granicach pasa drogowego. - Pobocza z destruktu asfaltowego/kruszywa 0-31,5 mm o szerokości 1,0 m i gr. 10 cm. - Odtworzenie oznakowania poziomego. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych-uzasadnienie szczegółowe znajduje się w SWZ. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. - z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: iod@zdw.lublin.pl. Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt. XXVI.1. SWZ 6. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 7. Termin wykonania zamówienia - 3 m-ce od dnia podpisania umowy. 8. Termin związania ofertą - 14.10.2026 r. 9. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania na podstawie art. 257 Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung450925-2026
Interne KennungR2.ST.371.17.2026.jś
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowano procedurę przyśpieszoną w związku z opublikowanym Wstępnym ogłoszeniem informacyjnym Nr 99254-2026 z dnia 11.02.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 841 na odcinku Wierzbica - Staw od km 15+540 do km 18+340 i od km 19+900 do km 21+000
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi wojewódzkiej nr 841 na odcinkach od km 15+540 do km 18+340 oraz od km 19+900 do km 21+000. 2. Zakres robót obejmuje m.in.: - Roboty pomiarowe. - Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,0 cm. - Oczyszczenie mechanicznie nawierzchni i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową. - Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W gr. 6 cm. - Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S o gr. 4 cm. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni bitumicznej masą mineralno – asfaltową w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni gruntowej destruktem bitumicznym w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni z kostki brukowej w granicach pasa drogowego. - Pobocza z destruktu asfaltowego/kruszywa 0-31,5 mm o szerokości 1,0 m i gr. 10 cm . - Odtworzenie oznakowania poziomego. 3. Projektowane roboty. 1) Nawierzchnia. Zaprojektowano remont drogi w nawiązaniu do istniejących parametrów – szerokość jezdni na prostej 6,0 m, na łukach poziomych dostosowana do parametrów łuku. Spadek poprzeczny jezdni na prostej daszkowy 2 %, na łukach poziomych spadek jednostronny dostosowanych do parametrów łuku. 2) Konstrukcja nawierzchni. - Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S 50/70 KR 3-4 o gr. min 4 cm, - Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 35/50 KR 3-4 o gr. min. 6 cm, - Frezowanie korekcyjne - maksymalnie do głębokości 4,0 cm ma za zadanie likwidację odkształceń w profilu podłużnym i poprzecznym w tym: lokalnych zawyżeń na przepustach pod koroną drogi i pomiędzy śladami kół oraz przy krawędzi jezdni. Nie dopuszcza się zwiększenia głębokości frezowania w zakresie mogącym znacząco zmniejszyć grubość istniejących warstw konstrukcyjnych. 3) Pobocza. Pobocza gruntowe wykonać na szerokości 1,0 m i gr. 0,10 m z destruktu asfaltowego z frezowania korekcyjnego nawierzchni oraz z kruszywa kamiennego łamanego 0-31,5 mm dostarczonego przez Wykonawcę. Podłoże pod pobocza powinno być odpowiednio wyprofilowane. W przypadku zaniżenia poziomu w podłożu należy je uzupełnić gruntem spełniającym wymogi dla górnej strefy korpusu drogowego. Urobek z wykopów pod koryto poboczy wbudować na poboczach ziemnych, a jego nadmiar Wykonawca zagospodaruje we własnym zakresie. W przypadku gdy istniejące oznakowanie pionowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu będą kolidować z robotami przy wykonywaniu poboczy należy je rozebrać i ponownie zamontować lub prace w ich pobliżu wykonać ręcznie tak aby znaki i bariery nie zostały uszkodzone. 4) Odwodnienie. Odwodnienie w/w odcinków nie ulega zmianie. Spadki poprzeczne i podłużne pozwalają na spływ wody do istniejących rowów przydrożnych i kanalizacji ogólnospławnej. 5) Uwagi końcowe. Wszystkie materiały zastosowane do remontu muszą posiadać aktualne atesty, certyfikaty lub deklaracje właściwości użytkowych i być dopuszczone do stosowania w budownictwie. Wszystkie warstwy konstrukcyjne nawierzchni należy wykonać zgodnie z obowiązującymi normami oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych. W miejscach zbliżeń z uzbrojeniem podziemnym roboty należy wykonać ręcznie. Wszystkie prowadzone roboty należy oznakować i zabezpieczyć w myśl obowiązujących przepisów.