592680-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dílčí dodávky léčivých přípravků včetně dopravy do místa plnění.
Interne KennungDNS-2024-2
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky léčivých přípravků pro Nemocnici Jihlava, příspěvkovou organizaci, na dobu neurčitou. DNS není rozdělen do kategorií.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelGlekaprevir a pibrentasvir
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky zadávané v rámci DNS jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinných látek glekaprevir a pibrentasvir po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungDNS-2024-LP-13