2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa infrastruktury łączności radiowej na potrzeby działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne w woj. świętokrzyskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż radiotelefonów, ładowarek, anten i urządzeń Radio-Box (zwanych dalej łącznie „urządzeniami”) wraz z dostawą i instalacją oprogramowania przeznaczonego do monitorowania pozycji GPS radiotelefonów oraz wizualizacji i archiwizacji danych.
Interne Kennung: AG.I.272.1.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 32500000 Fernmeldebedarf, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 51330000 Installation von Funktelefongeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż radiotelefonów, ładowarek, anten i urządzeń Radio-Box (zwanych dalej łącznie „urządzeniami”) wraz z dostawą i instalacją oprogramowania przeznaczonego do monitorowania pozycji GPS radiotelefonów oraz wizualizacji i archiwizacji danych. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamówienie będzie realizowane na terenie woj. świętokrzyskiego. Dokładne lokalizacje zostaną udostępnione wykonawcy najpóźniej na 10 dni roboczych przed planowanymi terminami rozpoczęcia poszczególnych etapów realizacji umowy, tj. od dnia zawarcia umowy do dnia 15 września 2028 r., przy czym: 1) Etap I zostanie zrealizowany od 1 września 2027 r. do 30 listopada 2027 roku 2) Etap II zostanie zrealizowany od 1 lipca 2028 roku do 15 września 2028 roku. Zamawiający ma prawo odmówić odbioru przedmiotu umowy lub jego części przed rozpoczęciem terminów wyznaczonych dla poszczególnych etapów ze względu na konieczność wcześniejszego uruchomienia środków finansowych przez Ministra Finansów. 4. Realizacja przedmiotu umowy podzielona jest na następujące Etapy: 1) Etap I : Dostawa urządzeń; 2) Etap II: Montaż urządzeń wraz z dostawą i instalacją oprogramowania przeznaczonego do monitorowania pozycji GPS radiotelefonów oraz wizualizacji i archiwizacji danych. W ramach zadania zrealizowane mają zostać następujące elementy: ETAP I Pozycja 1. Radiotelefon przewoźny Motorola MXM600 Remote TEA2 (lub równoważny) - ilość: 52; Pozycja 2. Radiotelefon noszony Motorola MXP600 TEA2 (lub równoważny)- ilość: 104; Pozycja 3. Instalacja antenowa UHF+GPS mobilna do karetki - ilość: 50; Pozycja 4. Ładowarka pojazdowa Brodit do MXP600 (lub równoważna, kompatybilna z radiotelefonem noszonym) - ilość: 100; Pozycja 5. Radiotelefon bazowy Motorola MXM600 Desk TEA2 (lub równoważny) - ilość: 5; Pozycja 6. Instalacja antenowa UHF bazowa do dyspozytorni - ilość: 5; Pozycja 8. Urządzenia Radio-Box DGT TETRA (lub równoważne) - ilość: 3. ETAP II Pozycja 7. Aplikacja do monitorowania pozycji GPS radiotelefonów z wizualizacją i archiwizacją ConSEL (lub równoważna) - ilość: 1; Pozycja 9. Usługa instalacji radiotelefonów w karetkach na podstawie przedstawionych urządzeń i elementów oraz ładowarek pojazdowych Brodit - ilość: 50; Pozycja 10. Usługa instalacji radiotelefonów w dyspozytorni na podstawie przedstawionych urządzeń i elementów - ilość: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej - warunek ten zostanie spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: zrealizował z należytą starannością co najmniej jedną dostawę radiotelefonów w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, o wartości co najmniej 400 000 zł brutto. W przypadku realizacji więcej niż jednej dostawy zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli łączna wartość dostaw wynosi co najmniej 400 000 zł brutto. Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Ocena spełnienia tego warunku nastąpi na podstawie złożonego oświadczenia w formularzu JEDZ oraz wykazu wykonanych dostaw wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonywania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane oraz załączaniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami są: • referencje, bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonywane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane; • oświadczenie wykonawcy – jeżeli z przyczyn niezależnych od wykonawcy nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. UWAGA: W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, warunki określone powyżej mogą zostać spełnione przez jednego wykonawcę lub łącznie przez wszystkich wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, wykonawcy mogą polegać na podmiotach udostępniających zasoby, jeżeli podmioty te realizują dostawy, do których te zdolności są wymagane. Jeżeli wykonawca wykazuje doświadczenie nabyte w ramach kontraktu (zamówienia/umowy) realizowanego przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia/wspólnie realizujących zamówienie (konsorcjum wykonawców) zamawiający nie dopuszcza by wykonawca polegał na doświadczeniu grupy wykonawców, której był członkiem, jeżeli faktycznie i konkretnie nie wykonywał wykazanego zakresu prac. Wykonawca ten może powołać się na doświadczenie grupy wykonawców, której był członkiem pod warunkiem, że faktycznie i konkretnie uczestniczył w wymaganym zakresie w realizacji wykazanej części/elementu zamówienia. Jeżeli pojedynczy członek konsorcjum chciałby powołać się na doświadczenie całego konsorcjum to powinien skorzystać ze wsparcia pozostałych jego członków w trybie art. 118 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przez wykonawcę, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy wynosić będzie 5 % ceny ofertowej brutto. Szczegóły w rozdziale XXV SWZ. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen