2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse C korpuse (ehitus-ja puidumaja) rekonstrueerimise ja juurdeehituse projekteerimine
Beschreibung: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse C korpuse (puidumaja) olemasoleva hoone rekonstrueerimise ja juurdeehituse projekteerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313996-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000